Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

V Praze proběhl seminář Financování inovací pomocí PPI

21. 04. 2017

DEX Innovation Centre a Technologické centrum AV ČR uspořádali seminář na téma "Financování inovací pomocí PPI" v rámci projektu PPI2Innovate. Seminář proběhl 19. 4. 2017 v prostorách Technologického centra AV ČR. Účastníky byli zástupci zadavatelů veřejných zakázek a další zainteresované subjekty.

PPI2Innovate projekt je zacílen na zadavatele veřejných zakázek na všech úrovních státní správy ve střední Evropě s cílem budovat regionální kapacity PPI, změnit postoj k PPI a posílit vazby mezi zainteresovanými stranami v regionálních inovačních systémech a tím zvýšit využití PPI ve střední Evropě.

Od Martina Janušky (DEX Innovation Centre) se účastníci dozvěděli informace o vyvíjených PPI2Innovate nástrojích pro oblasti energetiky, zdravotnictví a ICT. Zároveň zde proběhla diskuze o využitelnosti PPI2Innovate nástrojů v České republice a o překážkách používání PPI.

Eva Sebroňová a Jiří Kotouček (Technologické centrum AV ČR) informovali o PCP and PPI v programu Horizon 2020.

Dalším významným hostem byla Táňa Perglová (Technologická agentura ČR), která se s účastníky podělila o znalosti evaluace projektů v Horizon 2020 v oblasti PCP a PPI.

DEX Innovation Centre chce poděkovat všem prezentujícím a účastníkům akce za jejich zájem. Již pracujeme na přípravě PPI2Innovate nástrojů. Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte nás kontaktovat (Petra Císařová; petra.cisarova@dex-ic.com).

Prezentace a fotografie z akce naleznete níže.

Více informací o PPI2Innovate projektu ZDE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti