Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Výsledky 1. fáze uživatelského výzkumu projektu SMART4MD pro pacienty s mírnou demencí

25. 02. 2016
Projekt SMART4MD úspěšně ukončil 1. fázi výzkumu, která zahrnovala rozhovory s lékaři a odborníky z oboru zdravotnictví. Součástí byly také skupinové diskuse s lidmi trpícími poruchami paměti či mírnou demencí a jejich pečovateli.

Výstupy této fáze budou použity pro návrh a vývoj prvního prototypu aplikace SMART4MD, která má za cíl pomoci lidem s mírnou demencí v jejich léčbě a při zlepšení kvality života – jak jejich, tak i jejich pečovatelů a zdravotních profesionálů, v jejichž péči jsou.

Souhrn 1. fáze výzkumu v českém jazyce, stejně jako kompletní report v anglickém jazyce, je možné stáhnout pomocí odkazů níže.

Děkujeme za podporu MUDr. Aleně Jiroudkové, Mgr. Lucii Ptáčkové, MUDr. Pavle Ticháčkové a Mgr. Tomáši Nikolaiovi, Ph. D., stejně jako odboru sociálních věcí Krajského úřadu v Liberci a tiskovému odboru města Liberec. Dále bychom rádi poděkovali následujícím organizacím: REVA, o. p. s., Centrum zdravotní a sociální péče Liberec, Dům seniorů - Liberec Františkov, Komunitní středisko Kontakt.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti