Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

FabLab

DEXIC Hack 2020 mění kvůli situaci s COVID-19 svůj formát

EIT Health a DEX Innovation Center (EIT Health hub v ČR) organizí DEXIC Hack powered by EIT Health.
Cílem tohoto hackathon je najít pokročilá technologická řešení pro 5 definovaných výzev procesu dalšího vývoje nouzového plicního ventilátoru.

V Maďarsku se v soutěži utkaly mladé technologické týmy projektu NewGenerationSkills

V rámci projektu NewGenerationSkills vznikly zajímavé nápady a projekty. Nejlepší účastníci vzdělávacího programu dostali příležitost představit své nápady na závěrečném setkání projektu v Budapešti. Tam soutěžili s ostatními tými ze zúčastněných zemí.

Vzdělávací program v DEXIC μFabLabu pokračuje

Vzdělávací program NewGenerationSkills (NGS) rozvíjí digitální a podnikatelské dovednosti mladých lidí a povzbuzuje je k tomu, aby vytvářeli své vlastní digitální projekty. Samotný prostor DEXIC μFabLabu jim poskytuje zázemí a vybavení, které pomáhá jejich projektům získat hmatatelnější podobu.

 

Otevření DEXIC µFabLabu a představení vzdělávacího programu pro studenty. Registrujte se do 26. 2.

Jako první jsme otevřeli v Liberci technologickou dílnu pro vývoj prototypů, kterou jsme 19. února 2019 představili veřejnosti. DEXIC μFabLab je moderní technologická dílna pro mladé se zájmem o 3D tisk, tisk plošných spojů, IoT (Internet of Things = Internet Věcí) řešení nebo robotizaci.

Přijďte nás navštívit na úvodní akci k otevření technologické dílny DEXIC µFabLab!

Za DEX Innovation Centre bychom rádi pozvali do Krajské vědecké knihovny v Liberci všechny fanoušky moderních technologií k příležitosti otevření DEXIC µFabLabu! Jde o technologickou dílnu pro vývoj a výrobu prototypů. DEXIC μFabLab vznikl proto, aby se kolem nás mohly realizovat nové inovativní technologické projekty, které pomohou našemu regionu i společnosti. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti