Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

Startupy z oblasti zdravotnictví: Zjistěte více o podpoře ze strany EIT Health a jejich programech - uzávěrka 27. března!

19. 03. 2019

Náš partner, EIT Health, organizuje pro startupy a malé a střední podniky v oblasti zdravotnictví programy, které jim pomáhají realizovat svá řešení. Dva z nich představíme, přihlášky je možné podávat do 27. března.

INNOSTARS AWARDS

Prvním programem je InnoStars Awards. Jeho cílem je urychlit vstup inovativních produktů na trh, ověřit produkt na trhu a zvýšit zájem soukromých investorů. Je vhodný pro malé a střední podniky a start-upy, které už mají prototyp nebo minimální životaschopný produkt (MVP), ale ještě negenerují zisk.

Program má dvě fáze, v první fázi získají účastníci €25 000, mentoring, dva bootcampy na vývoj podnikatelských dovedností, přístup do laboratoří EIT Health a investorské sítě. V druhé fázi budou vybraní účastníci prezentovat své řešení odborné porotě. Nejlepší 3 tými si dohromady rozdělí €50 000, které budou moci využít k uvedení produktu na trh. 

Více informací o programu InnoStars Awards naleznete ZDE.

 

START-UPS MEETS PHARMA

Druhý program, Start-ups meets Pharma, vyzývá akademiky, farmaceutické firmy ke spolupráci se start-upy vyvíjející digitální řešení, které bude mít dopad jak na farmaceutický průmysl, tak i na pacienty.

Řeší 5 hlavních témat:

  • Poskytování správné diagnózy v pravý čas - revmatoidní artritida
  • Program podpory pacientů na bázi telemedicíny
  • Parkinsonova choroba - Jak zlepšit řízení motorických epizod „opotřebení“ (dyskineze, dystonie), včetně epizod zmrazení
  • Vytvoření platformy pro měření biomarkerů
  • Měření zdravotního stavu kůže při hodnocení účinnosti léčby a schopnosti předvídat rozšíření stavů jako je atopický ekzém nebo chronická spontánní urtikarie.

Více informací o programu Start-ups meets Pharma naleznete ZDE.

Uzávěrka přihlášek do obou programů je 27. března!

Pro rok 2019 jsme se stali EIT Health RIS Hub pro Českou Republiku. EIT Health je financováno EIT, orgánem Evropské Unie.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti