Upravit stránku
Přejít na obsahovou část stránky

EIT Health Hub

Porádáme EIT Health Innovation Day 2020 online 30.10.!

Zveme všechny byznysové, zdravotní, sociální, marketingové a technologické studenty, startupisty a inovátory na EIT Health Innovation Days (i-Day) online 30.10. 2020!

DEXIC Hack 2020 mění kvůli situaci s COVID-19 svůj formát

EIT Health a DEX Innovation Center (EIT Health hub v ČR) organizí DEXIC Hack powered by EIT Health.
Cílem tohoto hackathon je najít pokročilá technologická řešení pro 5 definovaných výzev procesu dalšího vývoje nouzového plicního ventilátoru.

Intenzivní trénink na téma Umělá Inteligence zdarma!

Dobrý den, já jsem Umělá Inteligence. Já jsem Zdravotnictví. Rád vás poznávám!

HelloAIRIS je AI online program, který seznámí účastníky se základy umělé inteligence. Proběhne od 15. června do 10. srpna 2020. Pokud jste student, praktický lékař nebo radiolog, je vám tento program ušitý na míru!

Jak společně s naším ekosystémem pomáháme v boji proti COVID-19

Svět v současné době bojuje s COVID-19 nejlepším možným způsobem. Mnoho společností, startupů a univerzit se spojuje, aby pomohlo zdravotníkům a dalším lidem bojujícím v první linii. Jak tedy reagujeme my a společnosti kolem nás?

EIT Health Roadshow ZRUŠENA!

Po pečlivém zhodnocení dané situace jsme se rozhodli zrušit všechny plánované zastávky EIT Health roadshow. Stále se s vámi chceme setkat - rádi virtuálně zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se podpory EIT Health.

Připojte se k nám během EIT Health roadshow podporovanou Startup Europe Weekem!

Roadhow představí programy, aktivity a příležitosti EIT Health a DEX IC univerzitním studentům a výzkumníkům, startupům a inovativním týmům a dalším zainteresovaným účastníkům. V týdnu 16-19.3.2020 navštívíme 3 česká města - Plzeň, Brno a Prahu. Každá zastávka bude zahrnovat dopolední část na univerzitě a odpolední / večerní část v místním inovačním centru.

Program StarShip se v roce 2020 vrací a PŘIJÍMÁ ŽÁDOSTI!

StarShip je vzdělávací iniciativa EIT Health, která probíhá ve spolupráci s předními evropskými akademickými a zdravotnickými partnery. Díky kombinaci různých vzdělávacích přístupů, včetně prvků z konceptu Stanford Biodesign, je StarShip jedinečnou příležitostí pro účastníky v průmyslově řízených inovacích v oblasti vědy o životě, ve spolupráci s inovátory uvnitř a vně společností ve vysoce kvalifikovaných multidisciplinárních týmech.

Přihlaste se do Inovační výzvy EIT Health InnoStars RIS 2020

Inovační výzva EIT Health RIS 2020 je zaměřena na financování vysoce kvalitních, silných a vyvážených projektů a zaměřuje se na šest oblastí, které mají rozvíjet místní aktéři, včetně akademických i neakademických partnerů ve spolupráci s EIT RIS Huby.

Vítězný tým lokálních i-Days v Praze odjel do Paříže!

1. listopadu jsme v Praze uspořádali lokální EIT Health Innovation Day. Studenti dostali za úkol navrhnout inteligentní brýle pro seniory s mírnou kognitivní poruchou. Vítězný tým složený ze tří studentek odvedl skvělou práci! Vyhrály cestu do Paříže na Winners event, kde se dále věnovaly práci na jejich nápadu.

Řešení pro lidi s mírnou demencí představené na SMART4MD Roadshow v České republice

SMART4MD Roadshow proběhla v České republice v říjnu a listopadu 2019. Celkem jsme udělali tři zastávky - první v UP21 v Praze; další v prostorách ČVUT a poslední v Krajské vědecké knihovně v Liberci s cílem zvýšit povědomí veřejnosti o problémech spojených s mírnou demencí, seznámit je s vyvinutou platformou SMART4MD a s ní spojenými výhodami pro lidi s mírnou demencí, jejich pečovatele a zdravotnické pracovníky.

Pozvánka: Povídání o mírné demenci - 25. 11. 2019, Liberec

Odpoledne, v pondělí 25. listopadu, bychom vás rádi pozvali do Krajské vědecké knihovny v Liberci, kde proběhne akce "Povídání o mírné demenci". Dozvíte se, jak se projevuje, nebo jak s ní zacházet, pokud se objeví u vás, či někoho z rodiny. 

Studenti během EIT Health Innovation Day v Praze designovali produkt domácí zdravotní péče

V pátek 1. listopadu proběhl v prostorách ČVUT, CIIRC, EIT Health Innovation Day. Akci zaměřenou na inovace ve zdravotnictví navštívilo téměř 40 návštěvníků, kteří se naučili, jak postupovat při vývoji nového produktu a jak jej správně odprezentovat. Na závěr zkusili navrhnout vlastní produkt.

Startup Campus V4 Roadshow v Praze ovládla aplikace na odvykání kouření

Ve čtvrtek 17. října se v prostorách inkubátoru UP21 v Praze konala další část soutěže Startup Campus V4 Roadshow. DEX Innnovation Centre (DEX IC) a Startup Campus uspořádaly pitching soutěž pro Health a Medtech startupy, za účelem zviditelnění startupů, navázání nových kontaktů, nebo nalezení partnerů.

Pozvánka na EIT Health Innovation Days 2019, Praha, 1. 11. 2019

Rádi bychom vás přivítali na EIT Health Innovation Days (i-Days) v Praze, 1. listopadu 2019! I-Days se zaměřují na inovace ve zdravotnictví, designové myšlení a prezentační dovednosti prostřednictvím řešení skutečných zdravotnických problémů. Co na vás čeká?

EIT Health InnoStars vzdělávací návštěva v Oxfordu

V Oxfordu se v tuto chvíli koná CLC Studijní návštěva EIT Health InnoStars. Od 26. do 28. června pořádá OXENTIA studijní návštěvu s cílem představit inovační ekosystém Oxfordu. Ten je proslulý jak svým vizionářským postojem, tak na podporou, kterou poskytuje inovátorům z různých prostředí.

Studenti, podívejte se na tři Summer Schools EIT Health! Uzávěrky od 15. dubna!

EIT Health organizuje tři letní školy pro studenty. Jedná se o L-EAD Summer School, Hello AI Summer School a Mobility and Active Ageing Summer School.
Uzávěrka Hello AI Summer School je v pondělí 15. dubna, nečekejte a zaregistrujte se!

EIT Health Summer Schools

EIT Health organizuje tři letní školy pro studenty. Jedná se o L-EAD Summer School, Hello AI Summer School a Mobility and Active Ageing Summer School.
 

Pozvánka na #DEMODAY 2019, 9. května v pražském HubHubu

Náš šestitýdenní DEXIC Accelerator právě začal, ale dovolujeme si vás pozvat na den, kterým akcelerátor ukončíme, #DEMODAY 2019!

Setkejte se s každým ze 7 účastnících se startupů, investory, korporacemi a dalšími hráči ze startupového ekosystému. Těšíme se na osobní setkání v Praze!

Uzávěrka akceleračního programu Health Venture Lab se blíží

Během pouhých několika dnů akcelerační program EIT Health - Health Venture Lab uzavře možnost registrace! Registrujte se do 27. 3. 2019!

Startupy z oblasti zdravotnictví: Zjistěte více o podpoře ze strany EIT Health a jejich programech - uzávěrka 27. března!

Náš partner, EIT Health, organizuje pro startupy a malé a střední podniky v oblasti zdravotnictví programy, které jim pomáhají realizovat svá řešení. Dva z nich představíme, přihlášky je možné podávat do 27. března.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti